O nas

Restauracja Pizzeria Eldorado
Kraków Azory

                       Pizzeria Eldorado jest to Pizzeria w Krakowie która oferuje bezpłatny dowóz pizzy, powstała pod koniec 2005 roku w Krakowie. Przez ten czas wypracowaliśmy receptury dzięki którym Nasza Pizza jest najlepsza w mieście!!!          

              
               

      Chcesz zjeść naprawdę smaczną Pizzę???                              
                      Zamówisz taką w Pizzerii Eldorado !!!     

         U Nas zamówienia na Pizzę można składać przez telefon 12 626 05 10,
511 796 199 lub przez stronę www.pizzeria-eldorado.com 
                      Nasza Pizza z dostawą to najlepsza Pizza w mieście!!!       

  Profilem działalności Pizzerii Eldorado jest Dostawa Pizzy na terenie Krakowa w wyznaczonej strefie dostawy która obejmuje takie dzielnice i osiedla Krakowa jak: Azory, Krowodrza Górka, Łobzów, Żabiniec, Prądnik Biały, Górka Narodowa, Bronowice Małe, Bronowice Nowe i Wielkie, Zarzecze, Cichy Kącik, Salwator, Zwierzyniec, Mydlniki.
               

      Dostarczamy Pizzę szybko, sprawnie a Nasza Pizza jest Zawsze Gorąca.       

  Pieczemy, gotujemy i smażymy zawsze ze świeżych produktów dostarczanych codziennie rano przez profesjonalnych dostawców. W naszej ofercie znajdą Państwo zawsze smaczną Pizzę w rozmiarach 30 45 i 60 cm średnicy oraz dania Fastfood takie jak; hamburger, cheeseburger, frytki, zapiekanki, dania Kuchni Polskiej, Kotlet schabowy/Drobiowy czy pierogi z mięsem/ruskie/z kapustą i grzybami oraz różne rodzaje sałatek.

                     Różnorodność Naszej Pizzy jest naprawdę bardzo duża. Proponujemy Państwu 29 rodzajów Pizzy o bardzo różnych nazwach i zróżnicowanym smaku.     
                      Od podstawowej Pizzy Margherita w której skład wchodzą sos, ser, oregano poprzez bardziej złożone smakowo jak Firmawa Eldorado czy Dracula do naprawdę wyrafinowanych kompozycji pełnych wykwintnych smaków takich jak Uczta Serowa czy Wyborowa w których zapewne znajdą Państwo ukojenie dla Swoich wykwintnych potrzeb kulinarnych. 

         

 U nas jest najlepsza Pizza w Krakowie. 
      
                      W Naszej Pizzerii Eldorado codziennie znajdą Państwo wiele Promocji oraz Akcji Rabatowych. 


                                 

     Nasz restauracja to Najlepsza Pizzeria na Azorach.